SK Zlonín

Jóga - Kroužek - Tréninky

Informace – přihlášení

    PŘIHLÁSIT SE DO TRÉNINKOVÝCH SKUPIN – KROUŽKŮ BUDETE MOCI PO REGISTRACI (ZÁLOŽKA – členové SK, nebo veřejnost) A NÁSLEDNÉM PŘIHLÁŠENÍ NA WEBOVÉ STRÁNCE VPRAVO NAHOŘE. 
     PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ MUSí MÍT RODIČ zaregistrovaný SVŮJ ÚČET A MUSÍ BÝT PŘIHLÁŠENÝ NA STRÁNKÁCH (UVIDÍ VPRAVO NAHOŘE). NÁSLEDNĚ SE VÁM PŘI REGISTRACI DÍTĚTE (ZÁLOŽKA členové SK) AUTOMATICKY VYPLNÍ NÁZEV RODIČOVSKÉHO ÚČTU A DÍTĚ K NĚMU BUDE PŘIŘAZENO.  PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ VAŠEHO DÍTĚTE NA ZVOLENÝ KROUŽEK JE POTŘEBA VPRAVO NAHOŘE PŘEPNOUT NA JEHO DĚTSKÝ ÚČET, potom MŮŽETE DÍTĚ PŘIHLÁSIT DO KROUŽKU NEBO TRÉNINKU a bude správně zařazeno.

Rozvrh hodin

 
Kurz dětské jógy pro školkové děti 
Pondělí | 15-16h | od 12.9 do 23.1.2023 (lekce není 19.12 a 2.1.)
KC Zlonín
 
2 550 Kč za 17 lekcí (1 lekce = 60 minut)
Je možné zaplatit ve dvou splátkách. Potvrzení pro pojišťovnu je možné. Děti z MŠ Zlonín mohu před lekcí vyzvednout.
 
Učím děti pochopit správné držení těla. V každé lekci se věnujeme ásánové praxi (cvičení jógy) hravou formou. Do hodin zařazuji cílenou práci s chodidly, muzikoterapii, aromaterapii a zpěv manter. Lekce jsou balzámem pro každou malou duši. Děti také vedu k pochopení koloběhu přírody, povídáme si a společně slavíme slunovraty a rovnodennosti a učíme se, jak se příroda během roku mění a jak to mění nás samotné.
 
Kurt dětské jógy pro školáky (1.stupeň)
Středa | 16-17h od 14.9 do 25.1.2023 ( lekce nejsou 28.9 a 26.10.)
KC Zlonín
 
2 400 Kč za 16 lekcí (1 lekce = 60 minut)
Se školou přichází často i špatné držení těla a stress pro dětskou křehkou psychiku. V lekcích jógy se tedy právě proto věnujeme kompenzacím dlouhého sezení, zklidňujícímu dechu a vizualizacím. 
 
Učím děti pochopit správné držení těla. V každé lekci se věnujeme ásánové praxi (cvičení jógy) hravou formou. Do hodin zařazuji cílenou práci s chodidly, muzikoterapii, aromaterapii a zpěv manter. 
Děti také vedu k pochopení koloběhu přírody, povídáme si a společně slavíme slunovraty a rovnodennosti a učíme se, jak se příroda během roku mění a jak to mění nás samotné.
 
 
Power jóga pro dospělé
Úterý | 19-20h
KC Zlonín
 
Lekce vhodná i pro začátečníky. Tato lekce je otevřená pro všechny.
Budeme cvičit, protahovat tělo, ladit správný postoj, správně dýchat,
probouzet chodidla a střed těla a nakonec nás čeká jógová relaxace.
Zapotíte se, ale na konci lekce budete odcházet s čistou hlavou. Těším
se na Vás, Veronika
 
Jednotlivá lekce 150 Kč a nebo 10 lekcí za 1 300 Kč
 
 
Lekce jsou balzámem pro duši každého školáka.
 
Moc se na Vaše děti těším.
 
S Láskou, Veronika