SK Zlonín

Senior Taneční Klub

SK Zlonín - Senior Taneční Klub

   Milí přátelé, sousedé a milovníci společenského tance, 

jsme parta nadšených tančících amatérů, kteří tanec milují. Tento taneční klub je zde pro všechny, kteří chodí i nechodí do tanečních a rádi by si procvičovali taneční kroky společenských tanců ať již do tanečních, na ples, na svatbu nebo jen tak pro radost z pohybu.

   Pokud nemáte program na pondělní večer a máte rádi tanec, přijďte si zatančit a pobavit se se sousedy nebo si najít nové přátele.

   Tančíme každé pondělí od 20:00 do 22:00 hodin ve společenském sále komunitního centra Zlonín. Taneční hudbu volíme vždy po dohodě se všemi, kteří si přijdou zatančit. Máme pro vás připravenou reprodukovanou hudbu na tance Waltz, Blues, Cha-cha, Jive, Tango, Valčík, Polka, Foxtrot, Rumba, Samba. Taneční hodiny na sebe nijak nenavazují, tedy se k nám můžete připojit kdykoliv.

    VSTUP ZDARMA, tento klub je veřejný pro všechny, co mají rádi tanec. Do sálu prosíme vstupujte bočním vchodem. Do taneční čisté obuvi se přezouvejte ihned po vstupu na taneční sál a své věci si pověste a odložte na věšáky a židle, které jsou v sále k dispozici. Občerstvení si prosím přineste s sebou, restaurace je v pondělí zavřená.

   Oblečení a obuv – náš taneční klub je určen pro všechny milovníky tance, naše hodiny jsou nejvíce přirovnatelné k tréningové tančírně a nevyžadujeme formální oblečení. Vezměte si na sebe co je vám pohodlné, pánové dlouhé kalhoty, košili nebo tričko, dámy šaty nebo kalhoty a sukně s tričkem nebo halenkou. Co se týče obuvi, prosíme, abyste tančili buď přímo v taneční nebo pohodlné společenské obuvi bez kovových podpatků a černých podrážek, v žádném případě ne obuv, ve které chodíte venku.

   Připojit se k nám můžete kdykoliv. Uvítáme všechny taneční nadšence, inspirujeme se navzájem tanečními kroky, které jsme se naučili v tanečních nebo i jen tak z internetu. Pokud máte rádi oblíbenou píseň, na kterou si chcete procvičit kroky, vezměte si ji s sebou.