SK Zlonín

Sebeobrana - Kondice - Drill

banner sebeobrana

Ahoj kamarádi.

Jmenuji se Honza Dušek a bojovým sportům se věnuji od roku 1992. Začínal jsem s Karate Shotokan v Praze. Jsem držitelem 1.danu. Byl jsem účastníkem mnoha amatérských soutěžích jak v kata, tak v kumite. Postupem let jsem trénoval také Kyokushinkai karate, Thai box, Judo a Krav Maga, kde jsem držitelem technického stupně P3. V září 2022 začínám studium trenérské licence na trenéra 2.třídy MMA.

Po dokončení studií na 3.LF UK jsem nastoupil na Kliniku popáleninové medicíny, ale po pár letech jsem utekl do světa klinických studií, kde se věnuji převážně onkologii.

V současné době jsem asistentem hlavního trenéra dětí do 18 let v Brandýse nad Labem ve sportovním klubu Krav Maga / 1.MMA Brandýs nad Labem.

Bojové sporty mě provází celým mým životem a nyní je čas zkušenosti předávat dál.

Mé tréninky jsou zaměřeny na celkový osobnostní rozvoj: kondice | psychika | taktika – zejména prevence. Všeobecné základy bojových sportů, spojené s kodniční přípravou. Můj cíl je, aby jste si naplno trénink užili, každý trénink se naučili něco nového a 60 minut jste strávili v boji se svým tělem a partou odhodlaných nadšenců a kamarádů.