SK Zlonín

Golf Zlonín logo

Golf Zlonín - Kroužek - Tréninky

Informace – přihlášení

Přihlásit se do tréninkových skupiny – kroužků budete moci po registraci (záložka – členové SK nebo veřejnost) a následném přihlášení na webové stránce vpravo nahoře.

Pro přihlašování dětí musí mít rodič registrovaný svůj účet a musí být přihlášený na stránkách (uvidí vpravo nahoře). Následně se vám při registrace dítěte (záložka členové SK) automaticky vyplní název rodičovského účtu a dítě k němu bude přiřazeno. Pro přihlašování vašeho dítěte na zvolený kroužek je potřeba vpravo nahoře přepnout na jeho dětský účet, potom můžete dítě přihlásit do kroužku nebo tréninku a bude správně zařazeno.

Kurzy

Na golfovém hřišti začínáme obvykle během března/dubna. První skupina, čtvrtek 16:30 – 17:15, druhá skupina 17:15 – 18:00. Skupiny rozdělíme dle počtu a možností jednotlivých dětí.

Trénujeme venku na golfovém hřišti ve Zloníně (U Golfu 142/7). Dále nás pak čekají podzimní kurzy, také venku (obvykle do konce října – opět dvě skupiny). Na zimní období se přesouváme do sálu Komunitního Centra Zlonín, zde probíhají tréninky každý čtvrtek, 17:00 – 18:00 (obě skupiny dohromady).